Jdi na obsah Jdi na menu
 


Práce modelky na sex chatu před webkamerou

O práci na sex chatu

Podrobnější informace o práci na sexchatu, rady a návody i zkušenosti zkušených modelek najdete na webu www.iobs.cz, www.LivechatPráce.cz nebo www.jasminstars.com.

Video chat (live chat) je jednou z forem komunikace na internetu, při kterém mezi uživateli dochází krom výměny psaných zpráv a i k vzájemnému přenosu živého obrazu příp. i zvuku. Na tomto principu již řadu let úspěšně funguje i část internetového zábavního průmyslu pro dospělé - erotický sex chat. Obrovský boom ze strany platících uživatelů po celém světě spolu s pověstnou krásou českých žen přispěl k rostoucímu zájmu o práci na sex chatu i v ČR.

V čem spočívá práce sex chatu?

Náplní práce na sex chatu je předvádění lechtivé zábavy před webkamerou pro platící zákazníky z celého světa. Tzn. práce spočívá především ve flirtování s uživateli a předvádění živé autoerotické show podle režie platícího diváka. Klient si zaplatí modelku a ta poté podle vzájemné domluvy plní jeho sexuální přání. Vše se odehrává online, přes internet. Modelka doma před webkamerou, platící uživatel pak před svým počítačem. V praxi vše probíhá tak, že modelka se na free chatu snaží zlákat co nejvíce uživatelů k nákupu privátní show a zde pak předvede své několikaminutové vystoupení obvykle obnášející striptýz, masturbaci za pomoci sexuálních pomůcek a v případě párů živý sex tedy živé porno. Co vše je modelka ochotna na sex chatu ukazovat, záleží pouze ní samotné. Platí však pravidlo, čím odvážnější show, tím větší i její plat a úspěšnější modelka.

Bonusy práce pro sex chat VIDEOCHATY.CZ

Sex chat VIDEOCHATY.CZ je provozován jako klon světově největšího sex chatu LiveJasmin.com na .cz doméně. Registrací jako model/ka do sítě LiveJasmin.com získáte přístup k 1 milionu platících diváků každý den - vysílání z vašeho pokoje půjde na stovky stránek celé sítě LiveJasmin.com a tak máte v každou denní dobu zaručený dostatečný přísun klientů. Prací přímo pro VIDEOCHATY.CZ resp. LiveJasmin.com vaše výplata také naroste o částky, které jinak modelky pracující ve studiích odvádějí jako provizi. Nejúspěšnější modelky získávají až 80% plateb svých klientů.

Samozřejmostí je filtrace nechtěných klientů podle IP adresy jednotlivých států a toto nastavení lze kdykoliv měnit a upravovat.

Požadavky na uchazečky o práci modelky

Základní požadavky pro práci na sex chatu jsou následující:

  • věk 18 let a více ověřený skenem/fotkou občanského průkazu nebo pasem
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny, francozštiny či španělštiny pro komunikaci se zahraniční klienty
  • vlastní počítač s webkamerou a připojením na internet (ADSL a rychlejší)

Typickou modelkou na sex chatu bývá mladá studentka střední nebo vysoké školy. Žádané jsou ženy každého věku a všech proporcí, přesně podle vkusu samotných diváků. Práce je vhodná také pro mladé hetero muže, geje, heterosexuální i lesbické páry.

Možnosti úvazku

Na sex chatech lze pracovat dlouhodobě na hlavní pracovní poměr, formou občasného přivýdělku, brigády nebo druhé práce na večer. Sex chat fungují nonstop napříč časovými pásmy a proto můžete pracovat kdykoliv. Počet odpracovaných hodin závisí pouze na možnostech jednotlivých modelek.

Odměny za práci na sex chatu

Výše výdělku závisí především na schpnostech a nasazení samotné modelky - aktivní komunikativní dívka ochotna ukázat detailně masturbaci přiměje více diváků k zakoupení privátní show a vydělá si několikanásobně víc, než pasivní modelka. Systém na sex chatu vyplácí své vystupující modelky na principu provizí za čas, který s nimi jednotliví klienti strávili. Tento provizní systém je spravedlivější než systém paušální hodinové sazby a motivuje modelky k lepším pracovním výkonům. Velice hrubě průměrný měsíční výdělek operátorky na sex chatu pracující několik hodin denně je 40 000 - 200 000 Kč. Nejúspěšnější modelky však vydělávají milióny korun měsíčně.

 

Náhledy fotografií ze složky Holky na sex po netu

 

 


Poslední fotografie


Reklama

livechat

ŽIVÉ holky online:Archiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 143005
Měsíc: 2403
Den: 145