Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sexchat a má zkušenost

Ve svém oboru - sex chat - je web Videochaty.cz pravděpodobně asi tím nejlepším, co můžete na českém internetu najít, a jestli jste ho dosud neznali, je docela dost dobře možné, že jste o něj už někdy alespoň zavadili. Každopádně je načase se v tomto článku podívat na tento sexchat v podrobnější recenzi a podělit se o zkušenosti. 

Na první pohled je web přehledný a po odsouhlasení nutného věkového omezení je vám bez zbytečného zdržování nabídnuto to, proč jste tady - modelky nabízející erotické live chaty. Seznam profilových fotek zabírá kromě tenké hlavičky s menu celou stránku a zdá se být nekonečný, samotný web se chlubí, že v každou denní dobu zde čeká 2 000 vystupujících online. Pro své potěšení můžete vybírat od amatérských mladých holek, přes dokonalé sexbomby, exotické krásky až po zkušené maminy kolem padesátky...

Svoje zvláštní kategorie mají kluci (hetero i gejové) a transsexuálové, ale ty budu dál ignorovat.

Výběr své vysněné virtuální partnerky si ulehčíte použitím velkého počtu filtrů, které popisují jak vzhled modelky, tak věk, orientaci i její sexuální portfolio a dovednosti.

Máte-li vybráno, můžete za modelkou na free chat, kde ji sledujete v přímém přenosu a můžete si s ní psát. Holky se zde ale nemohou ukazovat úplně nahé, je to proti pravidlům serveru. Když se free chat přeruší z důvodu vypršení časového limitu, stačí stránku obnovit stisknutím kláves Ctrl + R. Také se vám může stát, že vám modelku někdo jiný vyfoukne, v takovém případě je třeba pár minutek počkat až se znovu na free chatu ukáže. Free chat ale zdaleka není maximum, co erotický videochat může nabídnout a proč je tato služba tak popularní po celém světě.

Chat modelka KarinAssOpravdové vzrušení spojené se sledováním autoerotické show v přímém přenosu holky nabídnou až v soukromém chatu. Ten už je pochopitelně za peníze. Privátní show je účtována po minutách a každá modelka si svoji cenu určuje sama. U většiny holek 1 minuta v soukromí 50 Kč, ale jsou i modelky levnější (25 Kč), ale i dražsí.

Já si na zkoušku zakoupil 32 kreditů za necelých 30 Euro (750 Kč). Jeden kredit mě stál málo přes 23 Kč. Platba kreditní kartou i registrace proběhly bez problémů a za pár minut jsem mohl jít na věc. Zatáhl jsem žaluzie a rozepnul kalhoty....

wantedsugar.jpgUžil jsem si 2 privátní show, každé vystoupení trvalo odhadem 10 minut. První se sexy mladou brunetkou KarinASS s nádherným zadkem, který pojmul kdeco... Další  libůstkou je její bouřlivé stříkání při orgasmu, které vážně stojí za to. Druhá show byla s latexovou bohyní WantedSugar - drobná exotická černovláska z Filipín, která to má hodně ráda! Při téhle show mi bohužel v tom nejlepším došel kredit, nicméně obě modelky můžu jen doporučit!

Co naspat závěrem? Neříkám, že erotické Videochaty.cz mohou nahradit reálný sex. Zažil jsem zde ale hodně podobných pocitů, jako je třeba to mrazivé vzrušení, když se před vámi někdo porvé svleče a roztáhne klín... Celé kouzlo spočívá v tom, že se vše odehrává živě, jeden na jednoho... jen ta obrazovka překází! Sex chat je určitě skvělým řešením pro všechny osamocené lidi, jenž touží po uvolnění sexuálního napětí a nechce se jim do konfrontace s reálným světem plným překážek, rizik a zklamání :o) 

 

 

Náhledy fotografií ze složky videochaty

 

 


Poslední fotografie


Reklama

livechat

ŽIVÉ holky online:Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 150586
Měsíc: 3110
Den: 67